Якщо Ви, та Ваша компанія прийняла рішення виходити за межі Українського ринку, та складати конкуренцію на міжнародній арені. Ви прийшли до рішення, що ви повинні приймати участь у міжнародній виставці. Але ви не знаєте з чого почати організацію, куди краще поїхати щоб досягти максимальних результатів, і ще безліч питань які з кожним днем виникають все більше і більше.

Команда «Ukraine Collective EXPO» - це професіонали сфери міжнародних виставок, коли Ви звертаєтесь до нашої компанії, можете бути впевненні, що організація цього дійства для вашої компанії в надійних руках. Ми приведем переваги роботи професійної команди над самостійним прагненням все організувати, проблемами які можуть виникнути, або з зверненням до некомпетентної компанії.

Ми починаєм з того, що під вид Вашої діяльності ми пропонуємо найкращі і найефективніші варіанти участі у виставці. Пояснюємо всі тонкощі організації, заповнюємо для Вас необхідну іншомовну документацію. Підготовка документів та зразків для конкурсів, статей в офіційні каталоги організатора.

Також ми берем організацію доставки виставочних зразків, обладнання, поліграфії тощо. І Вам не потрібно буде нервувати за своєчасну доставку у не перевірених перевізників.

Наша команда пропонує безліч варіантів участі у виставці, будь то експомісце 2м.кв чи стенд від 4 м.кв під прапорами України. Також дизайнери можуть розробити для Вас ексклюзивну забудову, прийнявши до уваги всі ваші побажання. Підібрати потрібне для Вас обладнання з нашого широкого асортименту, яке задовільнить усі смаки та потреби для продуктивної роботи персоналу Вашої компанії. При потребі розробки макетів, друкування поліграфії, реклами Ви також можете покластись на компанію «Ukraine Collective EXPO». Провести підготовку Вашого персоналу по роботі на виставках, спілкування з відвідувачами , переговори з майбутніми партнерами та клієнтами також у наших силах.

Ще один важливий пункт це можливість закрити всю фінансову-бухгалтерську частину в Україні, без потреби відкриття міжнародних платежів, актів тощо.

Ми працюємо вже досить довгий проміжок часу , і успішно провели не один десяток виставок по Європі та світу з дотриманням усіх побажань клієнта , щоб Ви без вагань довіривши нам наприклад дегустацію продукту Вашої компанії, чи організацію переговорів з партнерами чи майбутніми клієнтами, були впевнені на 100% у результаті .

Тому якщо Ви прийняли рішення для себе , міжнародна виставка – зробить правильний вибір у сторону команди професіоналів «Ukraine Collective EXPO»

Коротко про наші переваги :

  • Консультації по вибору та організації виставки
  • Оформлення необхідного пакету документів
  • Підбір, розробка стенду
  • Додаткове обладнання
  • Дизайнерські послуги
  • Реклама, поліграфія
  • Логістика
  • Проживання
  • Супровід під час виставки
  • Фінансова-бухгалтерська частина

Та можливість довіритись нашій компанії!!!