Шановні колеги , друзі та гості нашого сайту !!
В розділі «БУДІВНИЦТВО СТЕНДІВ» ми хочем донести Вам інформацію про один з самих найголовніших моментів з чого складається успішна виставка.
Наша компанія вже багато років поспіль збирає українських виробників в різних галузях виробництва та об'єднує під прапором України.
Наші колективні стенди підкорювали серця іноземних партнерів та гостей виставки майже по свій Європі, та за її межами.
Саму нашу країну у світі знають як землю з найкращими грунтами, неймовірною природою , творчими і креативними надзвичайно розумними людьми. Які також успішно проявляють себе у бізнесі. Тому на кожній виставці, незалежно від тематики, стенд України - це епіцентр, в якому постійно присутні зацікавлені відвідувачі та майбутні партнери наших учасників-виробників.

stendy1
Тому в такому відповідальному процесі, як представлення України на міжнародній арені, - ми відповідально відносимось до кожної деталі нашого стенду.
Нам мало , щоб відвідувач, проходячи поряд та подивившись - «Україна» - пішов далі...
Ми прагнемо, щоб при вході в виставковий зал, людині одразу хотілось підійти до нашої експозиції, до наших учасників! Яскравий та продуманий стенд, витриманий в національних кольорах , приємно виділяється від стандартної забудови своїми дизайнерськими рішеннями та нестандартними матеріалами. Національний павільйон України надовго залишається в пам'яті та залишає приємні враження як від нашою країни, так і від українських виробників в цілому.

stendy2
Також при будівництві колективного стенду ми не забуваєм про наших учасників: намагаємось задовільнити кожне прохання та потребу кожної компанії . Для цього ми забезпечуєм Вас широким асортиментом площ та додаткового обладнання, не забуваючи про Ваші корпоративні кольори, стилі та бренди .
Іншим, більш ефективнішим форматом участі в виставці є участь з ексклюзивною забудовою Вашого стенду.
Індивідуально розроблений стенд - це лице Вашої компанії на виставці, це - Ваші можливості, Ваш імідж.
Цей інструмент є досить ефективним - Ви концентруєте увагу потенційного клієнта тільки на Вас . Оригінально продуманий та забудований стенд привабить увагу Вашого клієнта та закарбується в пам'яті!
Наші дизайнери розроблять ексклюзивний дизайн з дотриманням всіх побажань та потреб учасника, відповідно до brend book компанії: в корпоративних кольорах та з дотриманням всіх правил брендування Вашої компанії, розстановки обладнання та зразків продукції.
Яскраве і нестандартне рішення забезпечить потік зацікавлених відвідувачів до Вашого стенду і майбутніх клієнтів та партнерів, та заставить людей говорити про Вашу компанію, як одну із візитівок даної виставки.
Команда Ukraine Collective EXPO працює для Вас і Вашого бізнесу! Своєю працею ми бажаєм виділити та вирізнити Вашу компанію на міжнародному ринку, сприяти ефективному експорту Ваших товарів.

stendy3
Нам дуже приємно, коли наші учасники заключають завдяки виставкам контракти , знаходять клієнтів, та з великим задоволенням приймають участь з нами в нових проектах в нових країнах.
Незалежно від того чи були Ви в рамках колективного стенду чи мали ексклюзивну забудову, - ми щиро радіємо за кожного!
Це є ще один крок до визнання України у світі.