asia2018

Статистика виставки:

- 4 500 кв. метрів виставочної площі с експонентами з різних країн

- кожного сезону у виставці приймає участь від 130 до 200 брендів з 16 країн світу

-На стендах проводиться демонстрація, на подіумах відбуваються баєрські і дизайнерські покази мод, в бізнес-зоні проходять: тематичні семінари, презентації, круглі столи, ведуться бізнес-переговори.

Формат виставки Central Asia Fashion проводиться в  В2В форматі. Відвідування відкрите для спеціалістів галузі. Унікальність концепції забезпечують ТРИ основних фокуса: Expo-Busines-Show

EXPO-фокус: експонентам виставки пропонують заявити про свій бренд на стенді. Можлива організація стенда стандартної комплектації також індивідуальної забудови.

ВUSINESS-фокус: дане направлення включає широку «Ділову програму» з конференціями, семінарами, майстер-класами, а також насичену В2В програму, яка включає в себе організацію зустрічі з регіональними дилерами, дистриб'юторами, першими лицями компаній Центральної Азії і країн СНГ.

SHOW-фокус: в спеціально відведеній зоні Show area експонентами демонструються останні колекції провідних світових виробників, з якими можливо виявити актуальні модні тенденції майбутнього сезону.

ОСНОВНІ РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ

Жіночий одяг

Чоловічий одяг

Дитячий одяг

Спортивний одяг

Джинсовий одяг

Модні аксесуари

Нижня білизна & купальники

Сумки & взуття

Шкіра & хутро

Варіанти участі на стенді України (напряму від 12 метрів!!):

Кутовий стенд 10 метрів (площа, стіни, стіл, 2 стільця, світильник, розетка, ковролін, фриз, кронштейн для одягу 3 метра )

Кутовий стенд 9 метрів (площа, стіни, стіл, 2 стільця, світильник, розетка, ковролін, фриз, кронштейн для одягу 3 метра)

Кутовий стенд 7 метрів ( площа, стіл, 2 стільця, світильник, розетка, ковролін, фриз, кронштейн для одягу 2 метра)

Кутовий стенд 6 метрів ( площа, стіл, 2 стільця, світильник, розетка, ковролін, фриз, кронштейн для одягу 2 метра)

Лінійний стенд 5 метрів ( площа, стені, стіл, 2 стільця, світильник, розетка, ковролін, фриз, кронштейн для одягу 3 метра)

Open fashion SPACE – спеціальна експозиція для кращих українських дизайнерів – у вартість входить площа 2м, кронштейн 1 м, стул,

Додатково організуємо для Вас

Обладнання – прогони, дзеркало, кабінки, оракал і т.д, індивідуальну забудову

Моделі для роботи на стенді із знанням англійського, руського и казахського

Участь у показах дешевше чим на напряму

Доставка товару

Організація тренсферу, проживання

**** Міжнародна виставка моди Central Asia Fashion  –  одна з найпривабливіших , впливових і успішних виставок моди в Центрально Азіатському регіоні.

Захід зарекомендував себе як єдине спеціалізоване дійство на ринку казахстанського fashion рітейла, інтерес до якого проявляють як авторитетні лідери ринку, так і його початкові гравці.

almaata1almaata2almaata3almaata4

Central Asia Fashion  - унікальна площадка для налагодження ділових контактів і впровадження кращих бізнес-рішень, колосальна можливість заявити про свою продукцію та продемонструвати її, професіональній  аудиторії – fashion рітейлерам і баєрам усього Центрально Азіатського регіону.

Міжнародна виставка моди Central Asia Fashion являється власником почесної премії PROfashion Award-2015 в номінації «Краща галузева виставка року».

******В баєрскій програмі 2016 року прийняли участь закупники з країн центрально-азіатського регіону і 12 найбільших міст Казахстану (трансфер та проживання – УВАГА- ЗА РАХУНОК ОРГАНІЗАТОРА! – це дає учасникам високу ефективність від участі!)

Шановні виробники та дизайнери, ми дуже цінимо, нашу з Вами співпрацю, та бажаємо Вам найкращих результатів з кожної проведеної разом виставки.

Команда UkraineCollectiveEXPO дбає про кожного свого учасника, та робить все, щоб Ви були задоволені нашою роботою.

З Повагою до Вас і Вашого бізнесу,
Ukraine Collective EXPO
Лановенко Ніна

Mob.tel. (096)681-89-70

tel. 044-33-23-602

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.